Aktualności

 Captain’s Table 2018

Coroczne spotkanie przedstawicieli Vinety i MACS z kapitanami, starszymi oficerami i mechanikami tym razem odbyło się 17 maja. Omówiono aktualne procedury, planowane kroki w bliższej i dalszej przyszłości, jak również podsumowano wydarzenia ostatnich 12 miesięcy.

Podczas uroczystej kolacji zostali uhonorowani wieloletni współpracownicy MACSa.

Dziękujemy wszystkim za udział.

 

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

W związku ze zmianą unijnych przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych informujemy, że Państwa dane są bezpieczne i przetwarzane tylko w celu rekrutacji i realizacji umowy zatrudnienia.

Działamy zgodnie z wytycznymi polskimi, unijnymi i międzynarodowymi.

Więcej informacji SEAMAR klauzula informacyjna

W razie pytań prosimy o kontakt seamar@seamar.pl

UWAGA – WAŻNE ZMIANY – MEDICA ASSISTANCE

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Medica Assistance, opiekę medyczną nad marynarzami i ich rodzinami koordynować będzie HMS ASSISTANCE. Zmienił się numer infolinii, pod którym można uzyskać informacje na temat świadczonych usług oraz umówić się na wizytę lekarską. 

24h Centrum Operacyjne HMS +48 798 731 731

Przypominamy, że do umówienia się na wizytę wystarczy numer PESEL osoby objętej pakietem. 

Poza rejestracją telefoniczną istnieje również możliwość rejestracji on-line w panelu ePacjent na stronie www.hms-assistance.com

W razie problemów prosimy o kontakt z naszą agencją (58 660 33 40).

OFERTA SPECJALNA DLA MARYNARZY – BMW I MINI

Nasz partner biznesowy – dealer BMW i MINI Zdunek – przygotował dla Was znakomitą ofertę na nowe samochody gotowe do odbioru w wyjątkowych cenach. Jeszcze w tym roku możecie cieszyć się nowym BMW lub MINI.

Wszelkich informacji o ofercie udzielają doradcy do spraw sprzedaży:

Artur – 883 317 500 – MINI

Daniel – 693 450 206 – BMW

 

 

GLSM TRAINING 2017

W październiku 2017  mieliśmy zaszczyt organizować szkolenie prowadzone przez przedstawicieli DNV GL z Rostocku. Niemal 30 oficerów pokładowych i mechaników wzięło udział w dwudniowym kursie mającym na celu sprawniejsze i pełniejsze korzystanie z systemu GLSM. System ten umożliwia m.in. organizowanie zadań, raportowanie oraz planowanie zamówień. 
Na szkoleniu obecni byli także przedstawiciele Vinety z Hamburga. 
Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu wzrośnie nie tylko bezpieczeństwo i jakość zarządzania na statkach Vineta/MACS, ale także komfort pracy wszystkich załóg.
Kurs odbył się w Gdyni w dniach 23-24 października.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

 

 

CAPTAIN’S TABLE 2017

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować spotkanie przedstawicieli Vinety i MACSa z polskimi oficerami i pracownikami SEAMARu. Była to okazja do omówienia spraw bieżących i planów kompanii na przyszłość. Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za przybycie i poświęcony czas

 

CAPTAIN’S TABLE 2016

6 października odbyło się spotkanie Captain’s Table 2016Jednym z prelegentów był pan Dietrich Scheder-Bieschin, dyrektor zarządzający MACS. Spotkanie było okazją do omówienia aktualnych spraw i wyjaśnienia wątpliwości, a także do zwyczajnych rozmów przy kawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

 

 

WIZYTA W ZSM W DARŁOWIE

 
W czwartek 17 marca 2016 odwiedziliśmy Zespół Szkół Morskich w Darłowie. Na spotkaniu przedstawiliśmy ofertę wakacyjnych praktyk na statkach pasażerskich King Seaways i PrincessSeaways. Zaprezentowaliśmy kompanię DFDS Seaways, opowiedzieliśmy o specyfice pracy na takich statkach. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do uczniów kierunku hotelarstwo, ale zapraszamy wszystkich chętnych do składania aplikacji.Oferta spotkała się z żywym zainteresowaniem uczniów. Odpowiedzieliśmy na wiele pytań.
 
Obejrzeliśmy także statek szkolny „Franek Zubrzycki II”. Praktykanci oprowadzili nas po pomieszczeniach załogi szkolnej, a Kapitan przyjął w mesie.
 
Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Magdalenie Miszke za zaproszenie i przychylność. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Bogdanowi Balcerzakowi za opiekę podczas wizyty. Dziękujemy Uczniom ZSM w Darłowie za uważne słuchanie.
 
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję odwiedzić Darłowo. Liczymy na owocną współpracę!

 

GLSM TRAINING 2015

W dniach 23-24.11.2015 odbyło się szkolenie GLSM-MACS TRAINING. Oficerowie pokładowi i mechanicy tłumnie przybyli do Gdyni, by podnosić swoje kwalifikacje. Dziękujemy za udział!

 

CAPTAIN’S TABLE 2015

Kolejne spotkanie przedstawicieli Vineta/MACS, naszej agencji oraz kapitanów i starszych mechaników odbyło się 23 kwietnia 2015. Omawiano bieżące kwestie oraz plany na przyszłość. Serdecznie dziękujemy za przybycie!

 

SAFETY CULTURE MEETING 2014

W dniu 26 listopada 2014 w Gdyni odbyło się spotkanie dotyczące tematu „Kultury Bezpieczeństwa” na morzu, organizowane przez nas przy współpracy z Urzędem Morskim w Gdyni, reprezentowanym przez jego dyrektora pana Andrzeja Królikowskiego. W spotkaniu wzięli udział pracownicy urzędu morskiego oraz kapitanowie i oficerowie zatrudnieni na statkach armatora MACS / VINETA, jak również przedstawiciele armatora.

 

CAPTAIN’S TABLE 2014

Coroczne spotkanie przedstawicieli MACS, Vinety i naszej agencji z kapitanami i starszymi mechanikami zatrudnionymi na statkach MACSa odbyło się 29 kwietnia 2014r w Sea Towers w Gdyni.