News - SEAMAR | Agencją załogowa::Gdynia | Crew management

Przejdź do treści

Menu główne:

SEAMAR S.C. GDYNIA, ALEJA JANA PAWŁA II 1 ( BUDYNEK - AKWARIUM GDYŃSKIE ) +48 (58) 660 33 40/41, email: seamar@seamar.pl

 CAPTAIN'S TABLE 2017

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować spotkanie przedstawicieli Vinety i MACSa z polskimi oficerami i pracownikami SEAMARu. Była to okazja do omówienia spraw bieżących i planów kompanii na przyszłość. Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za przybycie i poświęcony czas.

 6 października odbyło się spotkanie Captain's Table 2016.

Jednym z prelegentów był pan Dietrich Scheder-Bieschin, dyrektor zarządzający MACS. Spotkanie było okazją do omówienia aktualnych spraw i wyjaśnienia wątpliwości, a także do zwyczajnych rozmów przy kawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i poświęcony czas.

W czwartek 17 marca odwiedziliśmy Zespół Szkół Morskich w Darłowie.
Na spotkaniu przedstawiliśmy ofertę wakacyjnych praktyk na statkach pasażerskich King Seaways i PrincessSeaways. Zaprezentowaliśmy kompanię DFDS Seaways, opowiedzieliśmy o specyfice pracy na takich statkach. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do uczniów kierunku hotelarstwo, ale zapraszamy wszystkich chętnych do składania aplikacji.Oferta spotkała się z żywym zainteresowaniem uczniów. Odpowiedzieliśmy na wiele pytań.
Obejrzeliśmy także statek szkolny „Franek Zubrzycki II”. Praktykanci oprowadzili nas po pomieszczeniach załogi szkolnej, a Kapitan przyjął w mesie.
Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Magdalenie Miszke za zaproszenie i przychylność. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Bogdanowi Balcerzakowi za opiekę podczas wizyty. Dziękujemy Uczniom ZSM w Darłowie za uważne słuchanie.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję odwiedzić Darłowo. Liczymy na owocną współpracę!

  W dniach 23-24.11.2015 odbyło się szkolenie pod nazwą GLSM-MACS TRAINING. Miejsce szkolenia  Szkoła Morska w Gdyni Wszystkim Kursantom

Dziękujemy za obecność.

  "Captain`s Table 2015

W dniu 23.04.2015 odbyło się spotkanie Captain`s Table 2015.
Wszystkim Szanownym Uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz uczestnictwo w konferencji.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania.

 SAFETY CULTURE MEETING GDYNIA 2015

 
W dniu 26 listopada 2014r.w Gdyni odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące tematu „Kultury Bezpieczeństwa” na morzu, organizowane przez firmę Seamar s.c. przy współpracy z Urzędem Morskim w Gdyni reprezentowanym przezDyrektora Andrzeja Królikowskiego. W spotkaniu wezmą udział pracownicy urzędu morskiego oraz 30 osobowa grupa, kapitanów i oficerów zatrudnionych na statkach armatora MACS / VINETA oraz przedstawiciele armatora:

  • Mr. Adreas Jeromin

  • Mrs. AgnesDrzymala

Spotkanie ma charakter informacyjny. Ma ono na celu szersze omówienie spraw z zakresu „Kultury Bezpieczeństwa” transportu morskiego.

 Captain’s Table - 29.04.2014 – Gdynia/Poland

Captain’s Table - 29.04.2014 – Gdynia/Poland.
Spotkanie odbyło się w budynku See Towers w Gdyni przy ul.Hryniewickiego  6, na 32 piętrze, w Sali konferencyjnej, z której to tarasów Szanowni Uczestnicy spotkania mogli podziwiać w pełnej okazałości krajobraz innowacyjnego miasta Gdynia. Konferencja zakończyła się pełnym sukcesem.
Agencja Seamar serdecznie dziękuje wszystkim Uczestnikom za liczne przybycie.

Dnia 25.06.2014r. Polska Izba Handlu Zagranicznego, przeprowadzi w firmie Seamar S.C. coroczny  audyt/system kontroli w zakresie WSJ/MLC.26-Marynarze. (Wewnętrzny system jakości/Konwencja Pracy na Morzu). Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Seamar w Gdyni przy ulicy Jana Pawła II 1.

 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego